Klamry do pasków

Uwaga! Którąkolwiek z oferty wybierzesz, to może być ostatnia klamra do paska, jaką kupisz… Jeśli z jakiegoś powodu Twój pasek będzie wymagał wymiany (jeśli kupiłeś go u mnie, to niekoniecznie) to będziesz skazany na tą klamrę do końca życia.  Przy założeniu, że nie zapragniesz mieć więcej modeli. W przypadku klamry mosiężnej użytkownik może liczyć również na piękne patynowanie się tego stopu wraz z upływem lat.

Ręcznie wykonane wyroby skórzane są czymś, co w dobie masowej produkcji potrafi się wyróżnić. Materiałem, z którego są wykonane, niepowtarzalnością każdej sztuki i dużo ciekawszymi możliwościami wykończenia. W paskach do spodni drugim najważniejszym elementem, zaraz po skórze, jest klamra czy też sprzączka. Stąd moje poszukiwania odpowiednich klamer i decyzja o stosowaniu tylko tych ze stali nierdzewnej oraz z mosiądzu. Są one nieporównywalnie bardziej wytrzymałe, przeważnie grubsze i bardziej masywne: nie ma tu oszczędności na materiałach. Wyglądają super przez cały czas, bo nie mają powłoki, która może się złuszczyć. Klamry mosiężne z czasem pokrywają się dodatkowo ciekawie wyglądającą patyną, która dopełnia wygląd paska po kilku latach noszenia.

Gdyby ktoś zastanawiał się, dlaczego w moim sklepie klamry są w niższych cenach, niż w innych miejscach, w których mam swoją ofertę, to już wyjaśniam. Utrzymanie własnego sklepu internetowego przez rok kosztuje mnie mniej niż prowizje na platformach sprzedażowych, jakie płacę co miesiąc. Podchodzę uczciwie do sprawy, jeśli oszczędzamy to razem, ja i klient 🙂

Shopping Cart
Verified by MonsterInsights